Komunikat końcowy

Ogólnopolskiego Otwartego Mityngu Lekkoatletycznego

III Polanik Cup-Mityng Lekkoatletyczny 800-lecia Piotrkowa
Trybunalskiego

                 
   

16.09.2017

Piotrków Trybunalski

       
                 
   

100 m K     

           
   

seria I

       

"w: -0,3"

 

1

 

STEFAŃSKA

Iga

2001

UMLKS Pegaz Opoczno

13.01

-0,3

F

2

 

DAROS

Iga

2001

LUKS Strzałków

14.74

-0,3

 
   

seria II

       

"w: -0,3"

 

1

 

WOŹNICKA

Justyna

2002

LUKS Strzałków

13.24

-0,3

F

2

 

WAWRZYNIAK

Natalia

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

13.983

-0,3

F

3

 

SZTANGRECIAK

Julia

2002

LUKS Strzałków

15.03

-0,3

 

4

 

BROLA

Emilia

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

15.12

-0,3

 
   

seria III

       

"w: -0,1"

 

1

 

PIERZCHAŁA

Maja

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

13.78

-0,1

F

2

 

KARBOWNICZAK

Martyna

2002

BKL Bełchatów

13.93

-0,1

F

3

 

BOBRZYK

Oliwia

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

14.09

-0,1

 

4

 

ŁAZAJ

Katarzyna

2002

LKS Orkan Ostrzeszów

14.71

-0,1

 
   

seria IV

       

"w: -0,1"

 

1

 

BARAŃSKA

Monika

2002

KS Polanik Piotrków Trybunalski

15.17

-0,1

 

2

 

BORKOWSKA

Natalia

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

15.76

-0,1

 

3

 

ANDRZEJAK

Alicja

2003

LUKS Strzałków

15.78

-0,1

 
   

seria V

       

"w: -0,2"

 

1

 

DUDEK

Katarzyna

2003

LUKS Strzałków

14.49

-0,2

 

2

 

BUCZEK

Kinga

2003

UKS LA Basket Warszawa

14.97

-0,2

 
   

seria VI

       

"w: -0,1"

 

1

 

ŁUKIANOWSKA

Katarzyna

2003

LKS Orkan Ostrzeszów

13.984

-0,1

 

2

 

OLEJNIK

Paulina

2003

KS Polanik Piotrków Trybunalski

14.28

-0,1

 

3

 

RESEL

Martyna

2003

LUKS Strzałków

15.27

-0,1

 

4

 

BUJACZ

Daria

2003

KS Polanik Piotrków Trybunalski

15.35

-0,1

 
   

seria VII

       

"w: -0,2"

 

1

 

WŁOŚCIAŃSKA

Patrycja

2003

RKS Łódź

15.28

-0,2

 

2

 

MYSZYŃSKA

Izabela

2003

MKS Tomaszów Mazowiecki

15.52

-0,2

 
   

seria VIII

       

"w: -0,1"

 

1

 

JAGUŚCIK

Julia

2003

LUKS Strzałków

13.95

-0,1

F

2

 

GROMADZKA

Edyta

2004

UMLKS Pegaz Opoczno

15.21

-0,1

 

3

 

JAROSIŃSKA

Zuzanna

2004

UKS Dziewiątka Kutno

16.04

-0,1

 
   

seria IX

       

"w: -0,1"

 

1

 

CISZEWSKA

Martyna

2004

UKS Lisy Zgierz

14.83

-0,1

 

2

 

DĄBROWSKA

Dominika

2004

LUKS Strzałków

15.47

-0,1

 

3

 

MASZCZYK

Kinga

2005

LUKS Strzałków

18.09

-0,1

 
   

seria X

       

"w: -0,2"

 

1

 

BIEGANOWSKA

Karolina

2005

MKS Tomaszów Mazowiecki

14.92

-0,2

 

2

 

WÓJCIK

Martyna

2005

UKS Orzeł Dobryszyce

15.14

-0,2

 

3

 

URBAŃSKA

Aleksandra

2005

UKS Dziewiątka Kutno

15.38

-0,2

 

4

 

WOŚKO

Marcelina

2004

LUKS Strzałków

16.05

-0,2

 
   

100 m M     

           
   

seria I

       

"w: -0,1"

 

1

 

WOŹNIAK

Szymon

1999

BKL Bełchatów

11.32

-0,1

F

2

 

WEITZ

Jakub

1998

OKS Skra Warszawa

11.55

-0,1

F

3

 

JUSTYŃSKI

Mikołaj

1992

AZS Łódź

11.87

-0,1

F

4

 

MIKOŁAJCZYK

Piotr

2001

UKS LA Basket Warszawa

14.42

-0,1

 
   

seria II

       

"w: -0,3"

 

1

 

GÓRNY

Mateusz

2002

BKL Bełchatów

11.63

-0,3

F

2

 

GWIAZDA

Kacper

2000

LKS Orkan Ostrzeszów

11.70

-0,3

F

3

 

WYLĘGA

Nikodem

1998

LKS Orkan Ostrzeszów

11.82

-0,3

F

   

seria III

       

"w: -0,2"

 

1

 

TOMALAK

Piotr

2001

LKS Orkan Ostrzeszów

12.36

-0,2

 

2

 

ŚCIUBEŁ

Marcin

1976

PZWLA

12.58

-0,2

 
   

seria IV

       

"w: -0,1"

 

1

 

GAJEK

Szymon

2001

MKS Tomaszów Mazowiecki

12.13

-0,1

 

2

 

KACZMARCZYK

Kacper

2002

LUKS Strzałków

12.35

-0,1

 
   

seria V

       

"w: -0,1"

 

1

 

KUCHARCZYK

Filip

2004

KS Polanik Piotrków Trybunalski

13.77

-0,1

 

2

 

MIKOŁAJCZYK

Antoni

2003

UKS LA Basket Warszawa

15.68

-0,1

 
   

seria VI

       

"w: -0,2"

 

1

 

POCENTEK

Radosław

2001

MKS Tomaszów Mazowiecki

12.20

-0,2

 

2

 

SZYMAŃSKI

Jakub

2002

UKS LA Basket Warszawa

12.63

-0,2

 

3

 

NOWAK

Kacper

2001

LUKS Strzałków

13.27

-0,2

 

4

 

PĘCZEK

Adam

1972

PZWLA

13.69

-0,2

 
   

100 m K     

   

Finał

 

"w: -0,2"

 

1

 

STEFAŃSKA

Iga

2001

UMLKS Pegaz Opoczno

12.93

-0,2

 

2

 

WOŹNICKA

Justyna

2002

LUKS Strzałków

13.10

-0,2

 

3

 

PIERZCHAŁA

Maja

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

13.67

-0,2

 

4

 

JAGUŚCIK

Julia

2003

LUKS Strzałków

13.88

-0,2

 

5

 

KARBOWNICZAK

Martyna

2002

BKL Bełchatów

13.93

-0,2

 

6

 

WAWRZYNIAK

Natalia

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

14.56

-0,2

 
   

100 m M     

   

Finał

 

"w: -0,1"

 

1

 

WOŹNIAK

Szymon

1999

BKL Bełchatów

11.27

-0,1

 

2

 

WEITZ

Jakub

1998

OKS Skra Warszawa

11.43

-0,1

 

3

 

GWIAZDA

Kacper

2000

LKS Orkan Ostrzeszów

11.64

-0,1

 

4

 

GÓRNY

Mateusz

2002

BKL Bełchatów

11.65

-0,1

 
   

JUSTYŃSKI

Mikołaj

1992

AZS Łódź

DNS

   
   

WYLĘGA

Nikodem

1998

LKS Orkan Ostrzeszów

DNS

   
   

200 m K     

           
   

seria I

       

"w: -0,1"

 

1

 

STEFAŃSKA

Iga

2001

UMLKS Pegaz Opoczno

26.45

-0,1

I

2

 

KOSTRZEWSKA

Barbara

1998

UKS LA Basket Warszawa

26.91

-0,1

II

3

 

WOŹNICKA

Justyna

2002

LUKS Strzałków

27.06

-0,1

III

4

 

JUŚKIEWICZ

Agnieszka

2000

UKS LA Basket Warszawa

27.90

-0,1

PK

5

 

DĘBSKA

Ada

2003

LUKS Strzałków

32.41

-0,1

 

6

 

ANDRZEJAK

Alicja

2003

LUKS Strzałków

32.43

-0,1

 
   

seria II

       

"w: -0,1"

 

1

 

MAJCHRZAK

Natalia

2003

UKS Dziewiątka Kutno

29.57

-0,1

 

2

 

ŁUKIANOWSKA

Katarzyna

2003

LKS Orkan Ostrzeszów

30.06

-0,1

 

3

 

BARAŃSKA

Monika

2002

KS Polanik Piotrków Trybunalski

30.62

-0,1

 

4

 

WŁOŚCIAŃSKA

Patrycja

2003

RKS Łódź

30.97

-0,1

 

5

 

SZTANGRECIAK

Julia

2002

LUKS Strzałków

31.28

-0,1

 
   

seria III

       

"w: -0,2"

 

1

 

JAGUŚCIK

Julia

2003

LUKS Strzałków

27.91

-0,2

 

2

 

DAROS

Iga

2001

LUKS Strzałków

29.32

-0,2

 

3

 

DUDEK

Katarzyna

2003

LUKS Strzałków

29.37

-0,2

 

4

 

MATUSZCZYK

Łucja

2006

KS Polanik Piotrków Trybunalski

33.41

-0,2

 
   

seria IV

       

"w: -0,1"

 

1

 

WÓJCIK

Martyna

2005

UKS Orzeł Dobryszyce

31.44

-0,1

 

2

 

WIECZOREK

Karolina

2004

LUKS Strzałków

32.41

-0,1

 

3

 

BUCZEK

Kinga

2003

UKS LA Basket Warszawa

32.48

-0,1

 

4

 

BORKOWSKA

Natalia

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

32.82

-0,1

 

5

 

MASZCZYK

Kinga

2005

LUKS Strzałków

37.78

-0,1

 
   

200 m M  

           
   

seria I

       

"w: -0,2"

 

1

 

WOŹNIAK

Szymon

1999

BKL Bełchatów

22.49

-0,2

I

2

 

WEITZ

Jakub

1998

OKS Skra Warszawa

22.74

-0,2

II

3

 

KUPIS

Tobiasz

1998

UKS LA Basket Warszawa

24.11

-0,2

 

4

 

MILCZAREK

Mateusz

2000

UMLKS Pegaz Opoczno

24.24

-0,2

 

5

 

KACZMARCZYK

Kacper

2002

LUKS Strzałków

25.39

-0,2

 
   

seria II

       

"w: -0,1"

 

1

 

JUSTYŃSKI

Mikołaj

1992

AZS Łódź

23.28

-0,1

III

2

 

JUCHNER

Mateusz

1998

KS Żeglina Sieradz

24.48

-0,1

 

3

 

KOSTRZEWSKI

Bogdan

1999

UKS LA Basket Warszawa

24.60

-0,1

 

4

 

SZYMAŃSKI

Cezary

2003

UKS Dziewiątka Kutno

24.78

-0,1

 

5

 

KLEKOWSKI

Adam

1999

UKS Dziesiątka Radomsko

26.89

-0,1

 

6

 

MIKOŁAJCZYK

Piotr

2001

UKS LA Basket Warszawa

28.73

-0,1

 
   

seria III

       

"w: -0,2"

 

1

 

SZYMAŃSKI

Jakub

2002

UKS LA Basket Warszawa

25.55

-0,2

 

2

 

SOBCZYK

Krystian

2003

UKS Dziewiątka Kutno

26.18

-0,2

 

3

 

ŚCIUBEŁ

Marcin

1976

PZWLA

26.93

-0,2

 

4

 

GÓRECZNY

Filip

2003

UKS Dziewiątka Kutno

27.26

-0,2

 

5

 

Pęczek

Adam

1972

PZWLA

27.31

-0,2

 

6

 

NOWAK

Kacper

2001

LUKS Strzałków

27.39

-0,2

 
   

400 m K    

           

1

 

DAWIDZIAK

Aleksandra

2002

BKL Bełchatów

61.62

   

2

 

SZYLER

Klaudia

2001

LUKS Strzałków

64.28

   

3

 

MATUSZCZAK

Izabela

2000

UKS Dziesiątka Radomsko

64.85

   

4

 

MISIAK

Zuzanna

1999

UKS LA Basket Warszawa

64.94

   

5

 

MICHALSKA

Wiktoria

2002

UKS Dziewiątka Kutno

65.56

   
   

400 m M    

           
   

seria I

           

1

 

WYLĘGA

Nikodem

1998

LKS Orkan Ostrzeszów

50.94

 

I

2

 

MILCZAREK

Mateusz

2000

UMLKS Pegaz Opoczno

52.58

 

II

3

 

BIERNACKI

Wiktor

2001

KS Żeglina Sieradz

54.02

   

4

 

OSOSIŃSKI

Jakub

2000

UKS Orzeł Dobryszyce

54.61

   
   

seria II

           

1

 

WILK

Michał

1999

UKS LA Basket Warszawa

53.59

 

III

2

 

TOMALAK

Piotr

2001

LKS Orkan Ostrzeszów

55.00

   

3

 

PAWLAK

Patryk

2000

MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

55.74

   

4

 

PĘCZEK

Adam

1972

PZWLA

60.96

   

5

 

ŚCIUBEŁ

Marcin

1976

PZWLA

62.32

   
   

800 m K    

           
   

seria I

           

1

 

KONIECZNA

Wiktoria

2001

BKL Bełchatów

2:23.05

 

I

2

 

WITASZCZYK

Paulina

2000

UKS Dziesiątka Radomsko

2:23.76

 

II

3

 

CIOŁAK

Magdalena

2001

MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

2:24.28

 

III

4

 

WALĘCIAK

Weronika

2002

UKS Orzeł Dobryszyce

2:29.26

   

5

 

ZATORSKA

Natalia

2002

UKS Lisy Zgierz

2:31.63

   

6

 

WÓJCIK

Natalia

2004

UKS Orzeł Dobryszyce

2:45.17

   
   

seria II

           

1

 

PIWOWARSKA

Amelia

2003

MKS Tomaszów Mazowiecki

2:34.53

   

2

 

GROMADZKA

Edyta

2004

UMLKS Pegaz Opoczno

2:37.80

   

3

 

WINIARSKA

Marta

2000

KS Polanik Piotrków Trybunalski

2:39.47

   

4

 

PIETRAS

Kinga

2001

UKS Dziesiątka Radomsko

2:45.76

   

5

 

GŁOWACKA

Aleksandra

2003

KS Polanik Piotrków Trybunalski

2:51.19

   

6

 

BIJOCH

Aleksandra

2004

KS Polanik Piotrków Trybunalski

2:53.59

   

7

 

GAJEWSKA

Adrianna

2004

KS Polanik Piotrków Trybunalski

2:54.63

   
   

800 m M    

           
   

seria I

           

1

 

SOWIK

Wojciech

1996

MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

1:54.35

 

I

2

 

KUC

Sławomir

1996

RKS Łódź

1:54.54

 

II

3

 

MARUSZEWSKI

Arkadiusz

1998

MULKS Żeromski Sieradz

1:57.28

 

III

4

 

PĘDZIWIATR

JAKUB

1999

MULKS Żeromski Sieradz

2:00.97

   

5

 

STAROŃ

Szymon

2000

MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

2:01.47

   

6

 

CHROSTOWSKI

Konrad

1998

UKS Dziesiątka Radomsko

2:02.14

   

7

 

BARTOSZEK

Marcin

1993

niestowarzyszony

2:13.85

   
   

GOS

Kacper

2001

MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

DNF

   
   

seria II

           

1

 

LEC

Dawid

1999

KS Polanik Piotrków Trybunalski

2:05.35

   

2

 

LASECKI

Miłosz

2001

LKS Orkan Ostrzeszów

2:06.67

   

3

 

SZAFRAN

Hubert

2000

MUKS Park Zduńska Wola

2:08.55

   

4

 

PAWŁOWSKI

Wojciech

2002

MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

2:10.91

   

5

 

WIATR

Hubert

2000

UMLKS Pegaz Opoczno

2:14.10

   

6

 

ZIELIŃSKI

Piotr

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

2:18.58

   

7

 

KWIATKOWSKI

Sebastian

2002

UMLKS Pegaz Opoczno

2:22.93

   
   

w dal K    

           

1

 

KOSTRZEWSKA

Barbara

1998

UKS LA Basket Warszawa

5.25

+0,2

 

2

 

KARBOWNICZAK

Martyna

2002

BKL Bełchatów

4.84

+0,3

 

3

 

JUŚKIEWICZ

Agnieszka

2000

UKS LA Basket Warszawa

4.71

+0,2

 

4

 

WITASZCZYK

Paulina

2000

UKS Dziesiątka Radomsko

4.55

+0,2

 

5

 

RESEL

Martyna

2003

LUKS Strzałków

4.40

+0,4

 

6

 

ŁAZAJ

Katarzyna

2002

LKS Orkan Ostrzeszów

4.28

+0,1

 

7

 

WAWRZYNIAK

Natalia

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

4.20

+0,1

 

8

 

DĄBROWSKA

Dominika

2004

LUKS Strzałków

4.19

+0,1

 

9

 

OLEJNIK

Paulina

2003

KS Polanik Piotrków Trybunalski

4.19

+0,2

 

10

 

BOBRZYK

Oliwia

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

4.01

+0,3

 

11

 

MYSZYŃSKA

Izabela

2003

MKS Tomaszów Mazowiecki

3.94

+0,2

 

12

 

BROLA

Emilia

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

3.85

+0,4

 

13

 

BIEGANOWSKA

Karolina

2005

MKS Tomaszów Mazowiecki

3.74

+0,1

 

14

 

BUCZEK

Kinga

2003

UKS LA Basket Warszawa

3.59

+0,3

 

15

 

DUDINA

Wiktoria

2003

MKS Tomaszów Mazowiecki

3.57

+0,1

 

16

 

BIEGANOWSKA

Julia

2000

MKS Tomaszów Mazowiecki

3.24

+0,1

 

17

 

MORDARSKA

Lidia

2004

KS Polanik Piotrków Trybunalski

3.19

+0,2

 
   

w dal M    

           

1

 

BOROŃ

Aleksy

2000

UKS LA Basket Warszawa

6.30

+0,3

 

2

 

RUTOWICZ

Przemysław

2000

UMLKS Pegaz Opoczno

6.29

+0,2

 

3

 

PODSIADŁY

Adam

2000

UMLKS Pegaz Opoczno

6.16

+0,2

 

4

 

PATRZYK

Adam

2002

BKL Bełchatów

5.95

+0,4

 

5

 

WRÓBLEWSKI

Maksymilian

2000

MKS Tomaszów Mazowiecki

5.82

+0,1

 

6

 

POCENTEK

Radosław

2001

MKS Tomaszów Mazowiecki

5.67

+0,1

 

7

 

KUPIS

Tobiasz

1998

UKS LA Basket Warszawa

5.57

+0,3

 

8

 

KOSTRZEWSKI

Bogdan

1999

UKS LA Basket Warszawa

5.56

+0,1

 

9

 

GAJEK

Szymon

2001

MKS Tomaszów Mazowiecki

5.50

+0,1

 

10

 

SZYMAŃSKI

Jakub

2002

UKS LA Basket Warszawa

5.28

+0,2

 

11

 

MINECKI

Dawid

2001

UKS Dziesiątka Radomsko

5.00

+0,2

 

12

 

ŚWITOŃ

Wiktor

2003

LKS Orkan Ostrzeszów

4.88

+0,3

 

13

 

KUCHARCZYK

Filip

2004

KS Polanik Piotrków Trybunalski

4.52

+0,2

 

14

 

KLEKOWSKI

Adam

1999

UKS Dziesiątka Radomsko

4.49

+0,1

 

15

 

MIKOŁAJCZYK

Piotr

2001

UKS LA Basket Warszawa

4.22

+0,1

 

16

 

MIKOŁAJCZYK

Antoni

2003

UKS LA Basket Warszawa

4.03

+0,3

 
   

wzwyż K    

           

1

 

SOPUR

Amelia

2002

MKS Zduńska Wola

1.50

   

2

 

OWCZAREK

Patrycja

2002

KS Resursa Zduńska Wola

1.45

   

3

 

ZAWISZA

Daria

2003

UKS Dziewiątka Kutno

1.40

   

4

 

MISIAK

Zuzanna

1999

UKS LA Basket Warszawa

1.30

   

5

 

KARLIŃSKA

Natalia

2001

UMLKS Pegaz Opoczno

1.30

   

6

 

WODNIK

Agnieszka

2002

LKS Orkan Ostrzeszów

1.20

   
   

SZCZEPANIK

Małgorzata

2003

LUKS Strzałków

NM

   
   

wzwyż M    

           

1

 

RUTOWICZ

Przemysław

2000

UMLKS Pegaz Opoczno

1.90

   

2

 

PODSIADŁY

Adam

2000

UMLKS Pegaz Opoczno

1.80

   

3

 

WILK

Michał

1999

UKS LA Basket Warszawa

1.80

   

4

 

MUCHLADA

Patryk

1999

MKS Tomaszów Mazowiecki

1.75

   

5

 

JAROSIŃSKI

Adrian

1999

UKS Dziewiątka Kutno

1.70

   

6

 

NOWICKI

Patryk

2002

UMLKS Pegaz Opoczno

1.70

   

7

 

KORONA

Patryk

2000

UKS LA Basket Warszawa

1.70

   

8

 

BOROŃ

Aleksy

2000

UKS LA Basket Warszawa

1.65

   

9

 

POCENTEK

Radosław

2001

MKS Tomaszów Mazowiecki

1.60

   
   

GAJEK

Szymon

2001

MKS Tomaszów Mazowiecki

NM

   
   

ŚWITOŃ

Wiktor

2003

LKS Orkan Ostrzeszów

NM

   
   

kula K 3 kg   

           

1

 

FRONCZYK

Wiktoria

2002

LUKS Strzałków

11.80

   

2

 

BIEGANOWSKA

Julia

2000

MKS Tomaszów Mazowiecki

10.63

   

3

 

JUŚKIEWICZ

Agnieszka

2000

UKS LA Basket Warszawa

9.97

   

4

 

WODNIK

Agnieszka

2002

LKS Orkan Ostrzeszów

9.13

   

5

 

WAJSZCZYK

Wiktoria

2002

MKS Tomaszów Mazowiecki

9.06

   

6

 

BOREK

Sandra

2004

LUKS Strzałków

6.04

   

7

 

DŁUBAK

Natalia

2005

LUKS Strzałków

5.82

   

8

 

WOŚKO

Marcelina

2004

LUKS Strzałków

5.45

   
   

kula K 4 kg   

           

1

 

NAWROT

Weronika

1999

LKS Orkan Ostrzeszów

10.12

   

2

 

GOŹDZIK

Beata

1969

MKS Tomaszów Mazowiecki

10.05

   

3

 

SĘDERECKA

Roksana

1998

KS Polanik Piotrków Trybunalski

9.14

   

4

 

KULESZA

Kalina

1999

UKS LA Basket Warszawa

8.99

   
   

PIECZYNSKA

Julia

1999

UMLKS Pegaz Opoczno

NM

   
   

kula M 5 kg   

           

1

 

GOŹDZIK