KOMUNIKAT KOŃCOWY

W dniu 25.04.2018r. na Krytej Pływalni OSiR przy ul. Belzackiej 106 odbyły się w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”  IX Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w pływaniu szkół podstawowych kl. IV, V, VI, których organizatorami byli : Ośrodek Sportu i Rekreacji  oraz  Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piotrkowie Trybunalskim.

W w/w zawodach wzięło udział 6 piotrkowskich szkół podstawowych (SP 2,  SP 3, SP 11, SP 12, SP 13, SP 16) , zgłaszając w sumie 106 uczestników.

Wyniki indywidualne:

- KLASY IV

- DZIEWCZYNKI

1.      Gruszka Lena                             SP 16   16,95s

2.      Nowakowska Alicja                   SP 12    19,05s

3.      Magiera Nikola                           SP 13   19,95s

         - CHŁOPCY

            1.   Jończyk Kacper                         SP 2       17,80s

            2.   Kuza  Jeremi                              SP 16     18,13s

            3.   Kowal Paweł                               SP 16     18,39s

-KLASY V

        - DZIEWCZYNKI

            1. Głowacka Matylda                     SP 12    16,13s

            2. Dąbrowska Kamelia                   SP 16    16,77s

            3. Stanihauzer Magda                    SP 16     16,84s

        -CHŁOPCY

            1. Jonczyk Jakub                            SP 2     16,32s

            2. Książczak Radek                        SP 2      16,34s

            3. Maczka Bartosz                          SP16      18,00s

-KLASY VI

        - DZIEWCZYNKI

           1. Tomaszczyk Oliwia                   SP 12      17,50s

           2. Wójtowicz  Maja                       SP 16      17,57s

           3. Dajcz Ola                                   SP 12      18,32s

        - CHŁOPCY

           1. Marcwiński Mateusz                SP 16       14,81s

           2. Doleciński Leon                         SP 12      15,37s

           3. Grzesik Patryk                          SP 12       16,23s

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco

  1. SP 16
  2. SP 12
  3. SP 2
  4. SP 3
  5. SP  13
  6. SP  11 

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III  otrzymali medale,  a wszyscy uczestniczy dostali paczki ze słodyczami.

 Szkoły w klasyfikacji drużynowej otrzymały puchary.