KOMUNIKAT KOŃCOWY

 

                 W dniu 27.03.2019r. na Krytej Pływalni OSiR przy ul. Belzackiej 106 odbyły się w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”  X Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w pływaniu szkół podstawowych kl. IV, V, VI, których organizatorami byli : Ośrodek Sportu i Rekreacji  oraz  Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piotrkowie Trybunalskim.

                   W w/w zawodach wzięło udział 6 piotrkowskich szkół podstawowych (SP 2,  SP 3, SP 11,

SP 12, SP 13, SP 16) , zgłaszając w sumie 106 uczestników.

Wyniki indywidualne:

- KLASY IV

- DZIEWCZYNKI

1.      Maja Kafla                                 SP 12    19,96s

2.      Maja Cicharska                         SP 2      21,37s

3.       Nikola Cichosz                          SP 11    22,08s

         - CHŁOPCY

            1.   Kacper  Jończyk                        SP 2       18,40s

            2.   Albert Kuza                                SP 16     19,23s

            3.   Kajetan Inowłodzki                   SP 3       19,98s

-KLASY V

        - DZIEWCZYNKI

            1. Kamelia Dąbrowska                   SP 12    15,67s

            2. Lena Gruszka                              SP 16    16,30s

            3. Alicja Nowakowska                    SP 12     17,75s

        -CHŁOPCY

            1. Jakub Jonczyk                            SP 2       16,28s

            2. Bartosz Mączka                          SP16      16,54s

            3. Franciszek Sadziak                     SP 2      17,50s

-KLASY VI

        - DZIEWCZYNKI

           1. Matylda Głowacka                       SP 12      15,91s

           2. Emma Michalska                         SP 11      16,95s

           3. Łucja Matuszczyk                        SP 2       18,20s

        - CHŁOPCY

           1. Oskar Sabaturski                         SP 3        16,23s

           2. Oliwier Wojnecki                         SP 16      16,48s

           3. Kacper Ściegliński                        SP 12      17,49s

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco

  1. SP 16
  2. SP 2
  3. SP 12
  4. SP 3
  5. SP  11
  6. SP  10 

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III  otrzymali medale,  a wszyscy uczestniczy dostali paczki ze słodyczami.

 Szkoły w klasyfikacji drużynowej otrzymały puchary.