I LIGA

1.BARWIL OMEGA

2.HAFTINA

3.BIENIEK PRYM

4.STARÓWKA

5.EKOLUK

6.MAZUR

7.EKOLUK

8.MARMEBEL D&D

9.FCC ENVIRONMENT

10.M-CA ŚW.ZDRÓJ

 

 

I  RUNDA

 

1 KOLEJKA 10.12.2017 (NIEDZIELA)

 

9:00     BARWIL OMEGA     –     FCC ENVIRONMENT

9:30     HAFTINA               –          M-CA ŚW.ZDRÓJ

10:00   STARÓWKA           –          MAZUR

10:30   BIENIEK PRYM       –          EKOLUK

11:00   LZS SULEJÓW        –          MARMEBEL D&D

 

2 KOLEJKA 16.12.2017 (SOBOTA)

 

9:00     BIENIEK PRYM        –        FCC ENVIRONMENT

9:30     LZS SULEJÓW         –          STARÓWKA

10:00   MARMEBEL D&D      –          HAFTINA

10:30   EKOLUK                  –          BARWIL OMEGA

11:00   MAZUR                   –          M-CA ŚW.ZDRÓJ

 

3 KOLEJKA16.12.2017 (SOBOTA)

 

11:30   HAFTINA                 –          FCC ENVIRONMENT

12:00   STARÓWKA             –          BARWIL OMEGA

12:30   BIENIEK PRYM        –          M-CA ŚW.ZDRÓJ

13:00   LZS SULEJÓW         –          MAZUR

13:30   MARMEBEL D&D      –          EKOLUK

 

4 KOLEJKA 7.01.2018 (NIEDZIELA)

 

9:00     LZS SULEJÓW         –          FCC ENVIRONMENT  

9:30     MARMEBEL D&D     –          BIENIEK PRYM

10:00   EKOLUK                 –          STARÓWKA

10:30   MAZUR                  –          HAFTINA

11:00   M-CA ŚW.ZDRÓJ     –          BARWIL OMEGA

 

5 KOLEJKA 13.01.2018 (SOBOTA)

 

9:00     STARÓWKA            –          FCC ENVIRONMENT

9:30     BIENIEK PRYM       –          HAFTINA

10:00   LZS SULEJÓW        –          BARWIL OMEGA

10:30   MARMEBEL D&D     –          M-CA ŚW.ZDRÓJ

11:00   EKOLUK                 –          MAZUR

 

6 KOLEJKA 21.01.2018 (NIEDZIELA)

 

9:00     MAZUR                    –          FCC ENVIRONMENT

9:30     M-CA ŚW.ZDRÓJ       –          EKOLUK

10:00   BARWIL OMEGA       –          MARMEBEL D&D

10:30   HAFTINA                 –          LZS SULEJÓW

11:00   STARÓWKA              –          BIENIEK PRYM

7 KOLEJKA 21.01.2018 (NIEDZIELA)

 

11:30   MARMEBEL D&D       –          FCC ENVIRONMENT

12:00   EKOLUK                   –          LZS SULEJÓW

12:30   MAZUR                    –          BIENIEK PRYM

13:00   M-CA .ZDRÓJ           –          STARÓWKA

13:30   BARWIL OMEGA       –          HAFTINA

 

8 KOLEJKA 27.01.2018 (SOBOTA)

 

9:00     EKOLUK                  –          FCC ENVIRONMENT

9:30     MAZUR                   –          MARMEBEL D&D

10:00   M-CA ŚW.ZDRÓJ      –          LZS SULEJÓW

10:30   BARWIL OMEGA       –          BIENIEK PRYM

11:00   HAFTINA                 –          STARÓWKA

 

9 KOLEJKA 4.02.2018 (NIEDZIELA)

 

9:00     M-CA ŚW.ZDRÓJ      –          FCC ENVIRONMENT

9:30     BARWIL OMEGA       –          MAZUR

10:00   HAFTINA                 –          EKOLUK

10:30   STARÓWKA             –          MARMEBEL D&D

11:00   BIENIEK PRYM         –          LZS SULEJÓW

 

RUNDA II

 

10 KOLEJKA 4.02.2018 (NIEDZIELA)

 

11:30   EKOLUK                      –          BIENIEK PRYM

12:00   MARMEBEL D&D          –          LZS SULEJÓW

12:30   FCC ENVIRONMENT     –          BARWIL OMEGA

13:00   M-CA ŚW.ZDRÓJ          –          HAFTINA

13:30   MAZUR                       –          STARÓWKA

 

11 KOLEJKA 10.02.2018 (SOBOTA)

 

9:00     FCC ENVIRONMENT        –          BIENIEK PRYM

9:30     STARÓWKA                    –          LZS SULEJÓW

10:00   HAFTINA                        –          MARMEBEL D&D

10:30   BARWIL OMEGA              –          EKOLUK

11:00   M-CA ŚW.ZDRÓJ             –          MAZUR

 

 

12 KOLEJKA 18.02.2018 (NIEDZIELA)

 

9:00     FCC ENVIRONMENT        –          HAFTINA

9:30     BARWIL OMEGA             –          STARÓWKA

10:00   M-CA ŚW.ZDRÓJ             –          BIENIEK PRYM

10:30   MAZUR                          –          LZS SULEJÓW

11:00   EKOLUK                         –          MARMEBEL D&D

 

13 KOLEJKA 18.02.2018 (NIEDZIELA)

 

11:30   FCC ENVIRONMENT        –          LZS SULEJÓW

12:00   BIENIEK PRYM               –          MARMEBEL D&D

12:30   STARÓWKA                    –          EKOLUK

13:00   HAFTINA                        –          MAZUR

13:30   BARWIL OMEGA              –          M-CA ŚW.ZDRÓJ

 

 

14 KOLEJKA 24.02.2018 (SOBOTA)

 

9:00     FCC ENVIRONMENT        –          STARÓWKA

9:30     HAFTINA                       –          BIENIEK PRYM

10:00   BARWIL OMEGA             –          LZS SULEJÓW

10:30   M-CA ŚW.ZDRÓJ            –          MARMEBEL D&D

11:00   MAZUR                         –          EKOLUK

 

15 KOLEJKA 4.03.2018 (NIEDZIELA)

 

9:00     FCC ENVIRONMENT        –          MAZUR

9:30     EKOLUK                         –          M-CA ŚW.ZDRÓJ

10:00   MARMEBEL D&D             –          BARWIL OMEGA

10:30   LZS SULEJÓW                 –          HAFTINA

11:00   BIENIEK PRYM                –          STARÓWKA

 

16 KOLAJKA 10.03.2018 (SOBOTA)

 

9:00     FCC ENVIRONMENT        –          MARMEBEL D&D

9:30     LZS SULEJÓW                –          EKOLUK

10:00   BIENIEK PRYM               –          MAZUR

10:30   STARÓWKA                   –          M-CA ŚW.ZDRÓJ

11:00   HAFTINA                       –          BARWIL OMEGA

 

17 KOLAJKA 10.03.2018 (SOBOTA)

 

11:30   FCC ENVIRONMENT        –          EKOLUK

12:00   MARMEBEL D&D             –          MAZUR

12:30   LZS SULEJÓW                 –          M-CA ŚW.ZDRÓJ

13:00   BIENIEK PRYM                –          BARWIL OMEGA
13:30   STARÓWKA                    –          HAFTINA

 

18 KOLEJKA 18.03.2018 (NIEDZIELA)

 

 

9:00     FCC ENVIRONMENT        –          M-CA ŚW.ZDRÓJ

9:30     MAZUR                          –          BARWIL OMEGA

10:00   EKOLUK                         –          HAFTINA

10:30   MARMEBEL D&D             –          STARÓWKA

11:00   LZS SULEJÓW                 –          BIENIEK PRYM