KOMUNIKAT V

AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

SEZON 2018/2019

TABELA 05.01.2019r.

I LIGA

           

LP

Drużyna

Mecze

Wygrane

Przegrane

Remisy

Br strzelone

Br stracone

Bilans

Punkty

1

BIENIEK PRYM

7

7

0

0

26

6

20

21

2

FCC ENVIRONMENT

7

5

1

1

17

6

11

16

3

HAFTINA

7

4

1

2

16

11

5

14

4

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

7

4

3

0

22

13

9

12

5

STARÓWKA

7

3

2

2

8

8

0

11

6

BARWIL OMEGA

7

2

1

4

13

7

6

10

7

SPORT-SHOP

7

1

5

1

9

20

-11

4

8

EKOLUK

7

1

5

1

10

22

-12

4

9

LZS SULEJÓW

7

1

5

1

4

18

-14

4

10

MAZUR

7

0

5

2

3

17

-14

2

 

 

 

05.01.2019

 

1.

SPORT SHOP

-

FCC ENVIRONMENT

0 : 2

 

 

 

 

KUBIAK K.

 

 

 

 

 

HUBER S.

 

 

.

 

 

 

 

 

2.

BIENIEK PRYM

-

EKOLUK

3 : 2

 

 

KOMAR I.

 

ŚWITALSKI J.

 

 

 

LAMCH A.

 

PUBCZYK N.

 

 

 

WAWROWSKI K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

STARÓWKA

-

HAFTINA

0 : 0

 

 

ROSIŃSKI T. – Ż K

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

MOSZCZENICA ŚWIĘCICKI ZDRÓJ

-

BARWIL OMEGA

0 : 4

 

 

 

 

SZULC P. 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

LZS SULEJÓW

-

MAZUR

0 : 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II LIGA

WYNIKI 23.12.2018r.

LP

Drużyna

Mecze

Wygrane

Przegrane

Remisy

Br strzelone

Br stracone

Bilans

Punkty

1

KSTR FLEXIPAL

4

3

0

1

11

3

8

10

2

MET STAL

4

2

1

1

7

2

5

7

3

CZARNI

3

2

1

0

5

5

0

6

4

WIERZEJE

4

2

2

0

4

5

-1

6

5

WALEWSKI TEAM

3

1

0

2

3

2

1

5

6

FC LEGION

3

1

1

1

5

5

0

4

7

WIKROL FC

4

1

2

1

6

10

-4

4

8

ROL BEST

3

0

2

1

2

5

-3

1

9

ADP TEAM

4

0

3

1

3

9

-6

1

 

1.

 KSTR FLEXIPAL

-

ROL BEST

3 : 1

 

 

ZELCER A.

 

RAJKOWSKI A. CK

 

 

 

GÓRECKI K.

 

DUBIEL L. CK

 

 

 

SASS A.

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

2.

WIKROL FC

-

FC LEGION

2  : 3

 

 

BŁASZCZYK D.

 

PAVLIUK D.

 

 

 

MAGIERA

 

ERMAKOV I.

 

 

 

SZULC A. ŻK

 

VOLOSTIUG O.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

ADP TEAM

-

MET STAL

0 : 3

 

 

 

 

KULBAT D.

 

 

 

 

 

KRÓL A.

 

 

 

 

 

SZLAWSKI A.

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

CZARNI

-

WIERZEJE

2 : 0

 

 

MICHALAK P.

 

SKROBEK M. ŻK

 

 

 

PEŁKA D.

 

 

 

 

 

GOLANOWSKI K. ŻK