II LIGA TERMINARZ II RUNDY

 

1. KOLEJKA - 2.12.2018 (Niedziela)

09:00

ROL BEST

WALEWSKI TEAM

09:30

ADP TEAM

WIERZEJE

10:00

FC LEGION

MET STAL

10:30

WIKROL FC

KSTR FLEXIPAL

 

pauza: CZARNI

 

 2. KOLEJKA - 8.12.2018 (Sobota)

09:00

ADP TEAM

KSTR FLEXIPAL

09:30

WIERZEJE

WALEWSKI TEAM

10:00

CZARNI

FC LEGION

10:30

WIKROL FC

MET STAL

 

pauza: ROL BEST

 

3. KOLEJKA - 8.12.2018 (Sobota)

11:00

KSTR FLEXIPAL

WALEWSKI TEAM

11:30

WIERZEJE

ROL BEST

12:00

WIKROL FC

ADP TEAM

12:30

CZARNI

MET STAL

 

pauza: FC LEGION

 

4. KOLEJKA - 23.12.2018 (Niedziela)

09:00

KSTR FLEXIPAL

ROL BEST

09:30

WIKROL FC

FC LEGION

10:00

ADP TEAM

MET STAL

10:30

CZARNI

WIERZEJE

 

pauza: WALEWSKI TEAM

 

5. KOLEJKA - 12.01.2019 (Sobota)

09:00

CZARNI

ROL BEST

09:30

WIERZEJE

FC LEGION

10:00

WALEWSKI TEAM

ADP TEAM

10:30

KSTR FLEXIPAL

MET STAL

 

pauza: WIKROL FC

 

6. KOLEJKA - 12.01.2019 (Sobota)

11:00

WIKROL FC

CZARNI

11:30

ADP TEAM

ROL BEST

12:00

WALEWSKI TEAM

FC LEGION

12:30

KSTR FLEXIPAL

WIERZEJE

 

pauza: MET STAL

 

7. KOLEJKA - 20.01.2019 (Niedziela)

09:00

ADP TEAM

FC LEGION

09:30

WALEWSKI TEAM

WIKROL FC

10:00

CZARNI

KSTR FLEXIPAL

10:30

MET STAL

ROL BEST

 

pauza: WIERZEJE

 

8. KOLEJKA - 26.01.2019 (Sobota)

09:00

ROL BEST

FC LEGION

09:30

ADP TEAM

CZARNI

10:00

MET STAL

WALEWSKI TEAM

10:30

WIERZEJE

WIKROL FC

 

pauza: KSTR FLEXIPAL

 

9. KOLEJKA - 3.02.2019 (Niedziela)

09:00

KSTR FLEXIPAL

FC LEGION

09:30

ROL BEST

WIKROL FC

10:00

WALEWSKI TEAM

CZARNI

10:30

WIERZEJE

MET STAL

 

pauza: ADP TEAM

 

II Runda 10. KOLEJKA - 9.02.2019 (Sobota)

09:00

WALEWSKI TEAM

ROL BEST

09:30

WIERZEJE

ADP TEAM

10:00

MET STAL

FC LEGION

10:30

KSTR FLEXIPAL

WIKROL FC

 

pauza: CZARNI

 

11. KOLEJKA - 9.02.2019 (Sobota)

11:00

WALEWSKI TEAM

WIERZEJE

11:30

FC LEGION

CZARNI

12:00

KSTR FLEXIPAL

ADP TEAM

12:30

MET STAL

WIKROL FC

 

pauza: ROL BEST

 

12. KOLEJKA - 17.02.2019 (Niedziela)

09:00

WALEWSKI TEAM

KSTR FLEXIPAL

09:30

ROL BEST

WIERZEJE

10:00

ADP TEAM

WIKROL FC

10:30

MET STAL

CZARNI

 

pauza: FC LEGION

 

13. KOLEJKA - 17.02.2019 (Niedziela)

11:00

ROL BEST

KSTR FLEXIPAL

11:30

WIERZEJE

CZARNI

12:00

FC LEGION

WIKROL FC

12:30

MET STAL

ADP TEAM

 

pauza: WALEWSKI TEAM

 

14. KOLEJKA - 24.02.2019 (Niedziela)

09:00

ROL BEST

CZARNI

09:30

FC LEGION

WIERZEJE

10:00

ADP TEAM

WALEWSKI TEAM

10:30

MET STAL

KSTR FLEXIPAL

 

pauza: WIKROL FC

 

15. KOLEJKA - 3.03.2019 (Niedziela)

09:00

CZARNI

WIKROL FC

09:30

ROL BEST

ADP TEAM

10:00

FC LEGION

WALEWSKI TEAM

10:30

WIERZEJE

KSTR FLEXIPAL

 

pauza: MET STAL

 

16. KOLEJKA - 9.03.2019 (Sobota)

09:00

ROL BEST

MET STAL

09:30

FC LEGION

ADP TEAM

10:00

WIKROL FC

WALEWSKI TEAM

10:30

KSTR FLEXIPAL

CZARNI

 

pauza: WIERZEJE

 

17. KOLEJKA - 16.03.2019 (Sobota)

09:00

FC LEGION

ROL BEST

09:30

WIKROL FC

WIERZEJE

10:00

CZARNI

ADP TEAM

10:30

WALEWSKI TEAM

MET STAL

 

pauza: KSTR FLEXIPAL

 

18. KOLEJKA - 23.03.2019 (Sobota)

09:00

FC LEGION

KSTR FLEXIPAL

09:30

WIKROL FC

ROL BEST

10:00

CZARNI

WALEWSKI TEAM

10:30

MET STAL

WIERZEJE

 

pauza: ADP TEAM