I LIGA TERMINARZ II RUNDY

Godzina

1. KOLEJKA - 1.12.2018 (Sobota)

09:00

BARWIL OMEGA

LZS SULEJÓW

09:30

MAZUR

BIENIEK PRYM

10:00

FCC ENVIRONMENT

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

10:30

EKOLUK

STARÓWKA

11:00

SPORT-SHOP

HAFTINA

 

Mecz rozgrywany będzie 2.12.2018 o godz. 11:00

 

2. KOLEJKA - 9.12.2018 (Niedziela)

09:00

BARWIL OMEGA

STARÓWKA

09:30

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

LZS SULEJÓW

10:00

EKOLUK

HAFTINA

10:30

FCC ENVIRONMENT

BIENIEK PRYM

11:00

SPORT-SHOP

MAZUR

 

3. KOLEJKA - 16.12.2018 (Niedziela)

09:00

SPORT-SHOP

STARÓWKA

09:30

BARWIL OMEGA

EKOLUK

10:00

MAZUR

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

10:30

FCC ENVIRONMENT

HAFTINA

11:00

BIENIEK PRYM

LZS SULEJÓW

 

4. KOLEJKA - 16.12.2018 (Niedziela)

11:30

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

SPORT-SHOP

12:00

BARWIL OMEGA

MAZUR

12:30

HAFTINA

LZS SULEJÓW

13:00

STARÓWKA

BIENIEK PRYM

13:30

FCC ENVIRONMENT

EKOLUK

 

5. KOLEJKA - 22.12.2018 (Sobota)

09:00

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

STARÓWKA

09:30

LZS SULEJÓW

EKOLUK

10:00

BIENIEK PRYM

SPORT-SHOP

10:30

MAZUR

FCC ENVIRONMENT

11:00

BARWIL OMEGA

HAFTINA

 

6. KOLEJKA - 22.12.2018 (Sobota)

11:30

BIENIEK PRYM

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

12:00

STARÓWKA

LZS SULEJÓW

12:30

MAZUR

HAFTINA

13:00

EKOLUK

SPORT-SHOP

13:30

FCC ENVIRONMENT

BARWIL OMEGA

 

7. KOLEJKA - 5.01.2019 (Sobota)

09:00

SPORT-SHOP

FCC ENVIRONMENT

09:30

BIENIEK PRYM

EKOLUK

10:00

STARÓWKA

HAFTINA

10:30

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

BARWIL OMEGA

11:00

MAZUR

LZS SULEJÓW

 

8. KOLEJKA - 13.01.2019 (Niedziela)

09:00

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

EKOLUK

09:30

STARÓWKA

MAZUR

10:00

BIENIEK PRYM

HAFTINA

10:30

FCC ENVIRONMENT

LZS SULEJÓW

11:00

BARWIL OMEGA

SPORT-SHOP

 

9. KOLEJKA - 19.01.2019 (Sobota)

09:00

LZS SULEJÓW

SPORT-SHOP

09:30

STARÓWKA

FCC ENVIRONMENT

10:00

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

HAFTINA

10:30

MAZUR

EKOLUK

11:00

BIENIEK PRYM

BARWIL OMEGA

 

II Runda 10. KOLEJKA - 27.01.2019 (Niedziela)

09:00

LZS SULEJÓW

BARWIL OMEGA

09:30

BIENIEK PRYM

MAZUR

10:00

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

FCC ENVIRONMENT

10:30

STARÓWKA

EKOLUK

11:00

HAFTINA

SPORT-SHOP

 

11. KOLEJKA - 10.02.2019 (Niedziela)

09:00

STARÓWKA

BARWIL OMEGA

09:30

MAZUR

SPORT-SHOP

10:00

LZS SULEJÓW

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

10:30

HAFTINA

EKOLUK

11:00

BIENIEK PRYM

FCC ENVIRONMENT

 

12. KOLEJKA - 10.02.2018 (Niedziela)

11:30

STARÓWKA

SPORT-SHOP

12:00

EKOLUK

BARWIL OMEGA

12:30

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

MAZUR

13:00

HAFTINA

FCC ENVIRONMENT

13:30

LZS SULEJÓW

BIENIEK PRYM

 

13. KOLEJKA - 16.02.2019 (Sobota)

09:00

SPORT-SHOP

EKOLUK

09:30

BARWIL OMEGA

FCC ENVIRONMENT

10:00

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

BIENIEK PRYM

10:30

HAFTINA

MAZUR

11:00

LZS SULEJÓW

STARÓWKA

 

14. KOLEJKA - 23.02.2019 (Sobota)

09:00

SPORT-SHOP

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

09:30

MAZUR

BARWIL OMEGA

10:00

LZS SULEJÓW

HAFTINA

10:30

BIENIEK PRYM

STARÓWKA

11:00

EKOLUK

FCC ENVIRONMENT

 

15. KOLEJKA - 23.02.2019 (Sobota)

11:30

SPORT-SHOP

BIENIEK PRYM

12:00

HAFTINA

BARWIL OMEGA

12:30

STARÓWKA

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

13:00

EKOLUK

LZS SULEJÓW

13:30

FCC ENVIRONMENT

MAZUR

 

16. KOLEJKA - 2.03.2019 (Sobota)

09:00

FCC ENVIRONMENT

SPORT-SHOP

09:30

BARWIL OMEGA

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

10:00

EKOLUK

BIENIEK PRYM

10:30

HAFTINA

STARÓWKA

11:00

LZS SULEJÓW

MAZUR

 

17. KOLEJKA - 17.03.2019 (Niedziela)

09:00

SPORT-SHOP

BARWIL OMEGA

09:30

EKOLUK

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

10:00

MAZUR

STARÓWKA

10:30

HAFTINA

BIENIEK PRYM

11:00

LZS SULEJÓW

FCC ENVIRONMENT

 

18. KOLEJKA - 24.03.2019 (Niedziela)

09:00

SPORT-SHOP

LZS SULEJÓW

09:30

FCC ENVIRONMENT

STARÓWKA

10:00

HAFTINA

MOSZCZENICA ŚW. ZD.

10:30

EKOLUK

MAZUR

11:00

BARWIL OMEGA

BIENIEK PRYM

       
       
 

Legenda

   

 

mecz przełożony