TERMINARZ ROZGRYWEK 2017/18

1.BIENIEK PRYM

2.ID LOGISTICS

3.STARÓWK

4.BARWIL OMEGA

5.EKOLUK

6.ROL-BEST

7.MOSZCZENICA ŚWIĘCICKI ZDRÓJ

8.MARMEBEL D&D

9.PWIK.SP.Z.O.O

10.MZUR

11.SPORT SHOP

12.MET-STAL

13.KSTR FKEXIPAL

14.FCC ENVIRONMENT

 KOLEJKA I (SOBOTA)

 09.09.2017

9:00     BARWIL OMEGA               -           SPORT SHOP

10:00   ID LOGISTICS                    -           KSTR FLEXIPAL

11:00    STARÓWKA                       -           MET-STAL

12:00    BIENIEK PRYM                 -           FCC ENVIRONMENT

13:00    EKOLUK                             -           MAZUR

 

NIEDZIELA

10.09.2017

9:00    MET-STAL                            -           KSTR FLEXIPAL                            XI KOL.

10:00 MOSZCZENICA Sw.Zd        -           MARMEBEL D&D

11:00 MAZUR                                  -           ID LOGISTICS                                 XI KOL.

12:00 ROL-BEST                              -           PWiK Sp z.o.o

 

KOLEJKA II  SOBOTA 

16.09.2017

9: 00    SPORT SHOP                       -           EKOLUK

10:00  MET-STAL                            -           BARWIL OMEGA

11:00  MAZUR                                 -           ROL-BEST

12:00  MARMEBEL D&D               -           FCC ENVIRONMENT

13:00  PWiKSP.Z.O.O.                     -           MOSZCZENICA Sw.Zd

NIEDZIELA

17.09.2017

9:00 KSTR FLEXIPAL                    -           STARÓWKA

10:00BIENIEK PRYM                     -           ID LOGISTICS

11:00 ROL-BEST                              -           FCC ENVIRONMENT                    XI KOL.

12:00 MOSZCZENICA SW.ZDR.  -           EKOLUK                                          XI KOL.

KOLEJKAIII (SOBOTA)

23.09.2017

 

9:00 ROL-BEST                                -           SPORT SHOP

10:00 STARÓWKA                          -           BIENIEK PRYM

11:00  BARWIL OMEGA                -           KSTR FLEXIPAL

12:00  EKOLUK                               -           MET-STAL

13:00 ID LOGISTICS                      -           FCC ENVIRONMENT

NIEDZIELA

24.09.2017

9:00   MOSZCZENICA Sw.Zd        -           MAZUR

10:00 MARMEBEL D&D                -           PWIK SP Z.O.O

11:00 SPORT SHOP                         -           BIENIEK PRYM                              XI KOL.

12:00 KSTR FLEXIPAL                  -           FCC ENVIRONMENT                    XII KOL.

KOLEJKA IV(SOBOTA)

30.09.2017

9:00 KSTR FLEXIPAL                    -           SPORT SHOP

10:00 MET-STAL                             -           FCC ENVIRONMENT

11:00 BIENIEK PRYM                    -           MAZUR

12:00 BARWIL OMEGA                 -           PWIK SP.Z.O.O.                               XII KOL.

13:00 STARÓWKA                          -           MARMEBEL D&D

NIEDZIELA

01.10.2017

9:00 BARWIL OMEGA                   -           MOSZCZENICA Sw.Zdr

10:00 EKOLUK                                -           ROL-BEST

11:00 STARÓWKA                          -           MAZUR                                            XII KOL.

12:00 ID LOGISTICS                       -           PWiK Sp z.o.o

 

KOLEJKA V (SOBOTA)

07.10.2017

9:00 STARÓWKA                            -           FCC ENVIRONMENT

10:00 BARWIL OMEGA                 -           ID LOGISTICS

11:00 EKOLUK                                -           BIENIEK PRYM

12:00 ROL-BEST                              -           KSTR FLEXIPAL

13:00 MOSZCZENICA Sw.Zdr      -           MET-STAL

(NIEDZIELA)

08.10.2017

9:00 MARMEBEL D&D                  -           SPORT SHOP

10:00 PWIK Sp z.o.o                        -           MAZUR

11:00 BIENIEK PRYM                    -           MET-STAL                                       XII KOL.

12:00 MOSZCZENICA SW.Zdr      -           FCC ENVIRONMENT                    XIII KOL.

KOLEJKA VI (SOBOTA)

14.10.2017

9:00 SPORT SHOP                           -           PWiK Sp z.o.o

10:00 MAZUR                                  -           FCC ENVIRONMENT

11:00 MET-STAL                             -           MARMEBEL D&D

12:00 KSTR FLEXIPAL                  -           MOSZCZENICA Sw.Zdr.

13:00 BIENIEK PRYM                    -           ROL-BEST

NIEDZIELA

15.10.2017

9:00 ID LOGISTICS                        -           EKOLUK

10:00  STARÓWKA                         -          BARWIL OMEGA

11:00 MARMEBEL D&D                -           ROL-BEST                                        XIII KOL.

12:00 KSTR FLEXIPAL                  -           BIENIEK PRYM                              XIII KOL.

KOLEJKAVII(SOBOTA)

21.10.2017

9:00 SPORT SHOP                           -           STARÓWKA                                    XIII KOL.

10:00 BARWIL OMEGA                 -           FCC ENVIRONMENT

11:00 MOSZCZENICA Sw.Zdr.     -           BIENIEK PRYM

12:00 MARMEBEL D&D                -           KSTR FLEXIPAL

13:00 PWIK SP.Z.O.O.                    -           EKOLUK                                          XIII KOL.

(NIEDZIELA)

22.10.2017

9:00 PWIK Sp z.o.o                          -           MET-STAL

10:00 MAZUR                                  -           SPORT SHOP

11:00 MARMEBEL D&D                -           BARWIL OMEGA                           XI KOL.

12:00 EKOLUK                                -           STARÓWKA

13:00 ROL-BEST                              -           ID LOGISTICS

 

KOLEJKAVIII(SOBOTA)

28.10.2017

9:00 SPORT SHOP                           -           FCC ENVIRONMENT

10:00 MAZUR                                  -           BARWIL OMEGA                           XIII KOL.

11:00 KSTR FLEXIPAL                  -           PWiK Sp z.o.o

12:00 BIENIEK PRYM                    -           MARMEBEL D&D

13:00 ID LOGISTICS                      -           MOSZCZENICA Sw.Zdr

 

                                                                NIEDZIELA

29.10.2017

9:00 STARÓWKA                            -           ROL-BEST

10:00 BARWIL OMEGA                 -           EKOLUK

11:00 ID LOGISTICS                      -           SPORT SHOP                                   XII KOL.

12:00 MET-STAL                             -           MAZUR

 

KOLEJAKA IX(SOBOTA)

04.11.2017

9:00 EKOLUK                                  -           FCC ENVIRONMENT

10:00 ROL-BEST                              -           BARWIL OMEGA

11:00 MOSZCZENICA Sw.Zdr      -           STARÓWKA

12:00 MET-STAL                             -           ID LOGISTICS                                XIII KOL.

12:00 PWiK Sp z.o.o                         -           BIENIEK PRYM

 

                                                                NIEDZIELA

05.11.2017

9:00  MAZUR                                               -           KSTR FLEXIPAL

10:00 SPORT SHOP                         -           MET-STAL

11:00 PWIK SP.Z.O.O.                    -           STARÓWKA                                    XI KOL.

12:00 MARMEBEL D&D                -           ID LOGISTICS

KOLEJKA X (SOBOTA)

11.11.2017

 

9:00   SPORT SHOP                                     -           MOSZCZENICA Sw.Zdr.

10:00 MAZUR                                  -           MARMEBEL D&D

11:00 PWIK SP.Z.O.O                     -           FCC ENVIRONMENT

12:00 MET-STAL                             -           ROL-BEST

13:00 KSTR FLEXIPAL                  -           EKOLUK

 

NIEDZIELA

12.11.2017

 

 9:00  ROL-BEST                              -           MOSZCZENICA SW.ZDR.            XII KOL.

10:00 ID LOGISTICS                      -           STARÓWKA

11:00 EKOLUK                                -           MARMEBEL D&D                          XII KOL.

12:00 BIENIEK PRYM                    -           BARWIL OMEGA