II RUNDA ZOSTANIE ROZPOCZĘTA ZALEGŁYM MECZEM

BARWIL OMEGA – BINIEK PRYM

 

TERMINARZ ROZGRYWEK 2017/18

Runda II

1.BIENIEK PRYM                                                   8. MARMEBEL D&D

2.ID LOGISTICS                                                     9.PWIK.SP.Z.O.O

3.STARÓWKA                                                        10.MAZUR

4.BARWIL OMEGA                                                 11.SPORT SHOP                             

5.EKOLUK                                                              12.MET-STAL

6.ROL-BEST                                                            13.KSTR FKEXIPAL

7.MOSZCZENICA ŚWIĘCICKI ZDRÓJ                         14.FCC ENVIRONMENT

KOLEJKA I (SOBOTA)

14.04.2018

09:00   BARWIL OMEGA                 -           BIENIEK PRYM (Mecz zaległy z pierwszej rundy)

10:00   MOSZCZENICA Sw.Zd          -           MARMEBEL D&D

11:00   MAZUR                              -           ID LOGISTICS               XI KOL.

12:00   ROL-BEST                          -           PWiK Sp z.o.o

NIEDZIELA

15.04.2018

09:00   BARWIL OMEGA               -           SPORT SHOP

10:00   ID LOGISTICS                  -           KSTR FLEXIPAL

11:00   STARÓWKA                       -           MET-STAL

12:00   BIENIEK PRYM                  -           FCC ENVIRONMENT

13:00   EKOLUK                             -           MAZUR

KOLEJKA II  SOBOTA

21.04.2018

9: 00    SPORT SHOP                         -           EKOLUK

10:00  MET-STAL                              -           BARWIL OMEGA

11:00  MAZUR                                  -           ROL-BEST

12:00  MARMEBEL D&D                     -           FCC ENVIRONMENT

13:00  PWiK SP.Z.O.O.                      -          MOSZCZENICA Sw.Zd

NIEDZIELA

22.04.2018

09:00 KSTR FLEXIPAL                    -           STARÓWKA

10:00 BIENIEK PRYM                     -          ID LOGISTICS

11:00 ROL-BEST                           -           FCC ENVIRONMENT                    XI KOL.

12:00 MOSZCZENICA SW.ZDR.       -           EKOLUK                                          XI KOL.

 

KOLEJKAIII (SOBOTA)

28.04.2018

09:00 ROL-BEST                              -           SPORT SHOP

10:00 STARÓWKA                            -           BIENIEK PRYM

11:00  BARWIL OMEGA                   -           KSTR FLEXIPAL

12:00  EKOLUK                              -           MET-STAL

13:00 ID LOGISTICS                      -           FCC ENVIRONMENT

 

NIEDZIELA

29.04.2018

09:00   MOSZCZENICA Sw.Zd       -           MAZUR

10:00 MARMEBEL D&D                 -           PWIK SP Z.O.O

11:00 SPORT SHOP                     -           BIENIEK PRYM                                         XI KOL.

12:00 KSTR FLEXIPAL                  -           FCC ENVIRONMENT                    XII KOL.

 

 

KOLEJKA IV(WTOREK)

01.05.2018

MECZE BĘDĄ ROZGRYWANE NA DWÓCH BOISKACH

09:00 MET-STAL                             -           ID LOGISTICS                                            XIII KOL

09:00 MAZUR                                  -           BARWIL OMEGA                           XIII KOL

10:00 SPORT SHOP                         -           STARÓWKA                                    XIII KOL

10:00 KSTR FLEXIPAL                      -          BIENIEK PRYM                                         XIII KOL

11:00 MOSZCZENICA Św.Zdr            -           FCC ENVIRONMENT                               XIII KOL.

11:00 MARMEBEL D&D                     -           ROL-BEST                                                   XIII KOL.

12:00 PWIK SP.Z.O.O.                       -           EKOLUK                                                     XIII KOL.

 

KOLEJKA V(SOBOTA)

05.05.2018

09:00 KSTR FLEXIPAL                    -                     SPORT SHOP

10:00 MET-STAL                           -           FCC ENVIRONMENT

11:00 BIENIEK PRYM                     -          MAZUR

12:00 BARWIL OMEGA                   -          PWIK SP.Z.O.O.                               XII KOL.

13:00 STARÓWKA                          -           MARMEBEL D&D

NIEDZIELA

06.05.2018

09:00 BARWIL OMEGA                    -           MOSZCZENICA Sw.Zdr

10:00 EKOLUK                                -           ROL-BEST

11:00 STARÓWKA                          -           MAZUR                                            XII KOL.

12:00 ID LOGISTICS                       -           PWiK Sp z.o.o

.

KOLEJKA VI (SOBOTA)

12.05.2018

09:00   STARÓWKA                        -           FCC ENVIRONMENT

10:00   BARWIL OMEGA                 -           ID LOGISTICS

11:00   EKOLUK                              -           BIENIEK PRYM

12:00   ROL-BEST                            -           KSTR FLEXIPAL

13:00   MOSZCZENICA Sw.Zdr          -           MET-STAL

(NIEDZIELA)

13.05.2018

09:00 MARMEBEL D&D                -           SPORT SHOP

10:00 PWIK Sp z.o.o                    -           MAZUR

11:00 BIENIEK PRYM                   -           MET-STAL                                       XII KOL.

KOLEJKA VII (SOBOTA)

19.05.2018

09:00 SPORT SHOP                      -           PWiK Sp z.o.o

10:00 MAZUR                               -           FCC ENVIRONMENT

11:00 MET-STAL                          -           MARMEBEL D&D

12:00 KSTR FLEXIPAL                    -           MOSZCZENICA Sw.Zdr.

NIEDZIELA

20.05.2018

09:00 ID LOGISTICS                      -        EKOLUK

10:00 STARÓWKA                          -        BARWIL OMEGA

11:00 BIENIEK PRYM                     -         ROL-BEST  

13:00 MET-STAL                            -         KSTR FLEXIPAL         XI KOL           

 

 

 

 

.KOLEJKAVIII(SOBOTA)

26.05.2018

09:00 BARWIL OMEGA                -           FCC ENVIRONMENT

10:00 MOSZCZENICA Sw.Zdr.     -           BIENIEK PRYM

11:00 MAZUR                            -           SPORT SHOP

12:00 MARMEBEL D&D               -           KSTR FLEXIPAL

 

(NIEDZIELA)

27.05.2018

09:00 PWIK Sp z.o.o                         -           MET-STAL

10:00 MARMEBEL D&D                      -           BARWIL OMEGA                           XI KOL.

11:00 EKOLUK                                  -           STARÓWKA

12:00 ROL-BEST                               -           ID LOGISTICS

KOLEJKA IX (SOBOTA)

02.06.2018

09:00 SPORT SHOP                    -           FCC ENVIRONMENT

10:00 KSTR FLEXIPAL                  -           PWiK Sp z.o.o

11:00 BIENIEK PRYM                    -           MARMEBEL D&D

12:00 ID LOGISTICS                      -           MOSZCZENICA Sw.Zdr

NIEDZIELA

03.06.2018

09:00 STARÓWKA                          -           ROL-BEST

10:00 BARWIL OMEGA                   -           EKOLUK

11:00 ID LOGISTICS                      -           SPORT SHOP      XII KOL                                  .

12:00 MET-STAL                             -           MAZUR

 

KOLEJAKA  X (SOBOTA)

09.06.2018

09:00 EKOLUK                                -         FCC ENVIRONMENT

10:00 ROL-BEST                              -         BARWIL OMEGA

11:00 MOSZCZENICA Sw.Zdr            -         STARÓWKA

12:00 PWiK Sp z.o.o                         -         BIENIEK PRYM

 

 

 

NIEDZIELA

10.06.2018

09:00  MAZUR                                -           KSTR FLEXIPAL

10:00 SPORT SHOP                         -           MET-STAL

11:00 PWIK SP.Z.O.O.                     -           STARÓWKA            XI KOL.

12:00 MARMEBEL D&D                   -           ID LOGISTICS

 

KOLEJKA XI (SOBOTA)

16.06.2018

09:00 SPORT SHOP                         -           MOSZCZENICA Sw.Zdr.

10:00 MAZUR                                  -           MARMEBEL D&D

11:00 PWIK SP.Z.O.O                       -           FCC ENVIRONMENT

12:00 MET-STAL                             -           ROL-BEST

13:00 KSTR FLEXIPAL                      -           EKOLUK

 

NIEDZIELA

17.06.2018

09:00  ROL-BEST                             -         MOSZCZENICA SW.ZDR.            XII KOL.

10:00 ID LOGISTICS                        -         STARÓWKA

11:00 EKOLUK                                -         MARMEBEL D&D                          XII KOL.

12:00 BIENIEK PRYM                      -         BARWIL OMEGA