TERMINARZ ROZGRYWEK 2018/19

Odbędą się na boisku

„Orlik”

ul. W. Broniewskiego

 

Godzina

 

KOLEJKA 1

 

WYNIKI

Sobota

06.04.2019

09:00

Mecz zaległy z I rundy STARÓWKA

 

EKOLUK

2 : 1

10:00

SPORT SHOP

KSTR FLEXIPAL

1 : 13

11:00

MET STAL

FCC ENVIRONMENT

4 : 0

12:00

BIENIEK PRYM

JOL BUD

 3 : 0

Niedziela

07.04.2019

09:00

BARWIL OMEGA

MAZUR

 9 : 3

10:00

FCC ENVIRONMENT

KSTR FLEXIPAL

 2 : 2

11:00

STARÓWKA

JOL BUD

 7 : 6

12:00

MOSZCZENICA ŚW.ZD.

ROL BEST

 11 : 6
   

KOLEJKA 2

   

Sobota

13.04.2019

09:00

BIENIEK PRYM

MAZUR

 7 : 2

10:00

STARÓWKA

ROL BEST

 1 : 5

11:00

EKOLUK

MET STAL

 3 : 1
         

Niedziela

14.04.2019

09:00

BARWIL OMEGA

SPORT SHOP

 12 : 1

10:00

MOSZCZENICA ŚW.ZD.

JOL BUD

5 : 2 

11:00

BIENIEK PRYM

ROL BEST

19 : 3 
   

KOLEJKA 3

   

Sobota

27.04.2019

09:00

MOSZCZENICA ŚW.ZD.

EKOLUK

5 : 3 

10:00

BARWIL OMEGA

JOL BUD

6 : 2 

11:00

BIENIEK PRYM

KSTR FLEXIPAL

 7 : 1

12:00

MET STAL

ROL BEST

 10 : 1

Niedziela

28.04.2019

09:00

FCC ENVIRONMENT

STARÓWKA

2 : 2 

10:00

ROL BEST

EKOLUK

2 : 7 

11:00

MAZUR

MET STAL

1 : 3 
   

KOLEJKA 4

   

Sobota

04.05.2019

09:00

SPORT SHOP

JOL BUD

 9 : 1

10:00

FCC ENVIRONMENT

MAZUR

 0 : 5

11:00

STARÓWKA

MOSZCZENICA ŚW.ZD.

7 : 2 

Niedziela

05.05.2019

09:00

BIENIEK PRYM

EKOLUK

 13 : 5

10:00

BARWIL OMEGA

MET STAL

5 : 3 

11:00

KSTR FLEXIPAL

MAZUR

7 : 5 
   

KOLEJKA 5

   

Sobota

11.05.2019

09:00

MET STAL

SPORT SHOP

6 : 1  

10:00

JOL BUD

KSTR FLEXIPAL

0 : 7  

11:00

BARWIL OMEGA

ROL BEST

5 : 3  

12:00

BIENIEK PRYM

FCC ENVIRONMENT

 5 : 4 

Niedziela

12.05.2019

09:00

BIENIEK PRYM

STARÓWKA

 14 : 3

10:00

MOSZCZENICA ŚW.ZD.

MAZUR

6 : 5 

11:00

BARWIL OMEGA

EKOLUK

7 : 3 
   

KOLEJKA 6

   

Sobota

18.05.2019

09:00

BARWIL OMEGA

FCC ENVIRONMENT

4 : 4 

10:00

MOSZCZENICA ŚW.ZD.

KSTR FLEXIPAL

3 : 2 

11:00

MAZUR

EKOLUK

3 : 9 

12:00

BIENIEK PRYM

SPORT SHOP

6 : 2 

Niedziela

19.05.2019

09:00

MET STAL

STARÓWKA

 3 : 2

10:00

FCC ENVIRONMENT

SPORT SHOP

6 : 3

11:00

MOSZCZENICA ŚW.ZD.

BIENIEK PRYM

9 : 3 
         

Sobota

25.05.2019

09:00

SPORT SHOP

MOSZCZENICA ŚW.ZD.

 1 : 8

10:00

MET STAL

JOL BUD

5 : 2

11:00

ROL BEST

KSTR FLEXIPAL

1 : 6 

12:00

STARÓWKA

BARWIL OMEGA

3 : 7 

Niedziela

26.05.2019

09:00

EKOLUK

STARÓWKA

2 : 3

10:00

SPORT SHOP

MAZUR

2 : 1

11:00

JOL BUD

ROL BEST

2 : 4
   

KOLEJKA 8

   

Sobota

01.06.2019

09:00

SPORT SHOP

EKOLUK

1 : 5

10:00

KSTR FLEXIPAL

MET STAL

1 : 3

11:00

FCC ENVIRONMENT

JOL BUD

5 : 1
 12:00 KSTR FLEXIPAL  EKOLUK  6 : 3 

Niedziela

02.06.2019

09:00

MAZUR

STARÓWKA

0 : 3

10:00

FCC ENVIRONMENT

ROL BEST

0 : 4

11:00

BARWIL OMEGA

MOSZCZENICA ŚW.ZD.

8 : 3
   

KOLEJKA 9

   

Sobota

08.06.2019

09:00

STARÓWKA

 

SPORT SHOP

13 : 2

10:00

ROL BEST

 

MAZUR

1 : 5

11:00

MOSZCZENICA ŚW.ZD.

 

FCC ENVIRONMENT

6 : 2
         

Niedziela

09.06.2019

09:00

EKOLUK

 

JOL BUD

24 : 3

10:00

BARWIL OMEGA

 

KSTR FLEXIPAL

8 : 1

11:00

BIENIEK PRYM

 

MET STAL

4 : 6
   

KOLEJKA 10

   

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018/2019 AMATORSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ ODBĘDZIE SIĘ NA STADIONIE POLONIA ul. REAGANA.

Sobota

15.06.2019

09:00

SPORT SHOP

ROL BEST

 

10:00

STARÓWKA

KSTR FLEXIPAL

 

10:00

JOL BUD

MAZUR

 

11:00

MOSZCZENICA ŚW.ZD.

MET STAL

 

11:00

EKOLUK

 

FCC ENVIRONMENT

 

12:00

BIENIEK PRYM

 

BARWIL OMEGA