Komunikat XVI

 

 Dn. 23.03.2019r. w hali ,,Relax”rozegrano ostatnie  mecze fazy ,,play-off ” Amatorskiej Ligi Piłki Koszykowej „OSiR Basketball 2018/2019” . Organizatorem XIX już edycji w/w rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim , a celem ich jest popularyzacja aktywnego wypoczynku i dyscypliny sportu jaką jest koszykówka.

 

                        Wyniki:  o III m-ce                                                                                                                                                                                                                            

 1.KU CHWALE OJCZYZNY – ŻUBRY (  77:66 )

Dla drużyny KU CHWALE OJCZYZNY rzucili:

           - Rafał Niewiadomski – 35pkt.

           - Tomasz Pietruszewski – 20pkt.

           - Olek Taterwag – 10pkt.

           - Marcin Węgrzyński – 10pkt.

  Dla drużyny ŻUBRY rzucili:

       - Tomasz Stawicki – 19pkt.

       - Dawid Snolarek – 17pkt.

       - Jakub Kruz – 14pkt.

       - Wiktor Gwiazdowicz – 14pkt.

 

                   o I – m-ce

 2.  GALERIA WNĘTRZ – GANG GAWRONA ( 60:61 )

            Dla drużyny GALERIA WNĘTRZ rzucili:

               - Adam Misztela – 14pkt.

               - Jacek Włóka – 16pkt.

               - Krzysztof Łęski – 14pkt.

               - Michał Tokarski – 10pkt.

            Dla drużyny GANG GAWRONA rzucili:

                -Dominik Fiala – 22pkt.

                - Robert Hanulak – 11pkt.pkt.

                - Norbert Łęski – 12pkt.

                - Cezary Chomicz – 7pkt.

                - Paweł Skoczylas –13pkt.

Kolejność końcowa:

 I – GANG GAWRONA

 II – GALERIA WNĘTRZ

 III – KU CHWALE OJCZYZNY

 IV – ŻUBRY

 V – HURAGANY

 VI – WETERANI OPOCZNO

Konkurs rzutów za trzy punkty o puchar dyrektora OSiR 

Leszka Heinzla wygrał Dawid Smolarek ( ŻUBRY )

 

Najlepszym zawodnikiem głosami wszystkich zawodników został

            Robert Hanulak ( GANG GAWRONA )

 

         Najskuteczniejsi strzelcy :

 1.Rafał Niewiadomski – 301 pkt. ( KU CHWALE OJCZYZNY )

 2.Robert Hanulak – 193pkt. ( GANG GAWRONA )

 3.Kamil Michałowicz – 176pkt. ( WETERANI OPOCZNO )

 4.Jacek Włóka – 169pkt. ( GALERIA WNĘTRZ )

 5.Piotr Pokrzywka – 147pkt. (  WETERANI OPOCZNO )

 6.Wiesław Baranowski -135pkt. ( GALERIA WNĘTRZ )

 7.Paweł Skoczylas – 128pkt. ( GANG GAWRONA )

 8.Adam Misztela – 125pkt. ( GALERIA WNĘTRZ )

 9.Michał Tokarski – 1114pkt. ( GALERIA WNĘTRZ )

 10.Krystian Pluta – 95pkt. ( ŻUBRY )

 11.Marcin Lada – 95pkt. ( GALERIA WNĘTRZ )

 12.Sergiusz Michalak –  92pkt. ( KU CHWALE OJCZYZNY )

 

Zapraszamy na kolejną jubileuszową XX edycję 2019/2020 w grudniu

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczestników za dostarczone emocje !!!!!!