Komunikat IX

Dnia 16.02.2020r. w hali ,,Relax”OSiR rozegrane zostały pierwsze mecze mecze   fazy     PLAY - OFF  Amatorskiej Ligi Koszykówki Mężczyzn ,,OSiR Basketball 2019/2020”. Organizatorem  XX już edycji w/w rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim, a celem ich jest popularyzacja aktywnego wypoczynku i dyscypliny sportu jaką jest Koszykówka.

                                            Wyniki:

         1. GANG GAWRONA  -  KU CHWALE OJCZYZNY  ( 60:56 )

              Dla drużyny GANG GAWRONA  rzucili:

                - Bartosz Zakrzewski   – 28pkt.

                - Robert Hanulak  – 10pkt.

                - Paweł Skoczylas  – 8pkt.

                - Dominik Fiala -  8pkt.

              Dla drużyny KU CHWALE OJCZYZNY   rzucili:

                - Rafał Niewiadomski  – 15pkt.

                - Sergiusz Michalak  -  12pkt. 

                -  Kamil Geizer – 10pkt.

         2. GALERIA WNĘTRZ – ŻUBRY  ( 63:51 )

                Dla drużyny Galeria WNĘTRZ  rzucili:

                      - Michał Tokarski – 18pkt.

                      -  Jacek Włóka -  17pkt.

                      - Marcin Lada  -  10pkt.

                      - Cezary Chomicz  - 9pkt.

                Dla drużyny Żubry rzucili :

                     - Michał Sygitowicz – 12pkt.

                     - Jakub Kruz  -  8pkt.                                                                                                                          

          

                                                      Tabela:

 Lp. Nazwa drużyny               mecze    punkty    p.z.        p.s.

1.      GANG GAWRONA           10             19           708      513

2.      GALERIA WNĘTRZ          10             17           593      483

3.      ŻUBRY                              10             16           570      534

4.      KU CHWALE OJCZYZNY  10             14            487      523       

5.      HURAGANY                       10            12            429      496

6.      S.W.A.T                              10            11            444       671

              Najskuteczniejsi strzelcy:

1.      Bartosz  Zakrzewski ( GANG HAWRONA )  - 235pkt.

2.      Bartłomiej Golanowski  ( S.W.T )  - 169pkt.

3.      Marcin Lada ( GALERIA WNĘTRZ )  -  137pkt.

4.      Robert Hanulak  - ( GANG GAWRONA ) 127pkt.

5.      Rafał Niewiadomski – ( KU CHWALE OJCZYZNY ) - 125pkt.

6.      Jakub Kruz  ( ŻUBRY ) 122pkt.

7.      Michał Tokarski – ( GALERIA WNĘTRZ ) 122pkt.

8.      Adam Misztela ( GALERIA WNĘTRZ )  120pkt.

9.      Sergiusz Michalak – ( KU CHWALE OJCZYZNY ) – 118pkt.

10.  Kamil Michałowicz  ( HURAGANY ) 112pkt.

11.  Oskar Jung ( HURAGANY ) 107pkt.

12.  Tomasz Stawicki ( ŻUBRY )  107pkt.

13.  Norbert Łęski  -  ( GANG GAWRONA ) – 97pkt.

14.  Mateusz Zawadzki ( GALERIA WNĘTRZ ) 81pkt.

15.  Tomasz Pietruszewski (KU CHWALE OJCZYZNY ) – 79pkt.

Zapraszamy na następne mecze 01.03.2020r. od godz.15.00  hala ,,Relax”