Komunikat III

Dnia 14.07.2018r. rozegrana trzecia kolejka Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej . Organizatorem turnieju jest Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz, MKRPA w Piotrkowie Trybunalskim. Mecze rozgrywane są systemem każdy z każdym. Do turnieju dołączyła czwarta drużyna.

 

                       Wyniki:

1. Przyszłość     -    Wyzwolenia ( 2:3 )

- Bartosz Łopusiewicz       - Patryk Stańczyk

- Mikołaj Matera               - Igor Wadlewski 2

2. Przyszłość    -       Sulejowska  ( 5:0 )

- Aleksander Krzaczyński 3 

- Dawid Cichecki

- Bartosz Łopusiewicz

3. Sulejowska  -   Wyzwolenia  ( 3:4 )

 - Damian Kulawiak     - Igor Wadlewski

 - Kacper Szwedowski     - Dominik Wojciechowski

 - Jakub Gliński               - Kacper Hanycz

4. Łódzka Sadowa     -       Sulejowska ( 5:1 )

- Filip Laszczyk 3            - Jakub Gliński

- Filip Kieraś  2                 

 

5. Przyszłość     -      Łódzka Sadowa ( 0:3 )

                                            - Filip Laszczyk 2

                                            - Dawid Łągwa

6. Łódzka Sadowa    -    Wyzwolenia ( 4:4 )

- Dawid Łągwa 2                   - Patryk Stańczyk

- Filip Kieraś                          - Wiktor Jagodziński

- Sebastian Kwiatkowski       - Kacper Hanycz 2

7. Łódzka Sadowa     -     Wyzwolenia ( 0:1 )

                                                       - Igor Wadlewski

 

                                   Tabela:

Lp. Drużyna      mecze     pkt.      bz.     bs.

1. Przyszłość         9          19        22      13

2. Wyzwolenia      9          16        29      18

3. Łódzka Sadowa 8          13        22      14

3. Sulejowska        8            1          8      37

 

  Najskuteczniejsi strzelcy po pierwszej kolejce :

      1. Igor Wadlewski – 10 bramek ( Wyzwolenia )

      2. Dawid Łągwa – 7 bramek ( Łódzka Sadowa )

      3. Michał Lenarczyk – 7 bramek ( Przyszłość )

      4. Filip Laszczyk – 7 bramek ( Łódzka Sadowa )

      5. Dominik Wojciechowski – 6 bramek ( Wyzwolenia )

      6. Bartek Łopusiewicz  - 6 bramki ( Przyszłość )

 

Następne mecze odbędą się 21.07.18r. ( Sobota ) godz.10.oo  Orlik przy ul. Broniewskiego 5 .       Zapraszamy drużyny oraz kibiców !!!!