Komunikat V

Dnia 28.07.2018r. rozegrana została piąta kolejka Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej . Organizatorem turnieju jest Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz, MKRPA w Piotrkowie Trybunalskim. Mecze rozgrywane są systemem każdy z każdym.

                      

                              Wyniki:

1. Przyszłość     -    Wyzwolenia ( 1:2 )

   - Dawid Cichecki           - Igor Wadlewski

                                         - Dominik Wojciechowski

2. Przyszłość    -       Sulejowska  ( 2:1 )

- Dawid Cichecki 2              - Damian Kulawiak

3. Sulejowska  -   Wyzwolenia  ( 1:6 )

 - Damian Kulawiak        - Patryk Stańczyk  

                                          - Brajan Janc

                                          - Igor Wadlewski

                                          - Wiktor Jagodziński

                                          - Kacper Hanycz 2

4. Łódzka Sadowa     -       Sulejowska ( 5:2 )

- Filip Laszczyk                               - Kacper Szczepanowski

- Dawid Łągwa                                - Kuba Gliński

- Filip Kieraś

- Sebastian Kwiatkowski              

5. Przyszłość     -      Łódzka Sadowa ( 2:1 )

    - Dawid Cichecki             - Dawid Łągwa

    - Bartosz Łopusiewicz                                        

6. Łódzka Sadowa    -    Wyzwolenia ( 1:6 )

                                               - Dominik Wojciechowski 2

- Sebastian Kwiatkowski       - Patryk Stańcztk 2

                                               - Kacper Hanycz

                                               - Igor Wadlewski

                                   Tabela:

Lp. Drużyna      mecze     pkt.      bz.     bs.

1. Przyszłość        15          31        34      22

2. Wyzwolenia     15          31        52      27

3.Łódzka Sadowa 15          25        38      30

3. Sulejowska       15            1        14      61

 

  Najskuteczniejsi strzelcy po piątej kolejce :

      1. Igor Wadlewski – 13 bramek ( Wyzwolenia )

      2. Dominik Wojciechowski – 12 ( Wyzwolenia )

      3. Michał Lenarczyk – 11 bramek ( Przyszłość )

      4. Dawid Łągwa – 11 bramek ( Łódzka Sadowa )

      5. Patryk Stańczyk – 10 bramek ( Wyzwolenia )

      6. Filip Laszczyk – 10 bramek ( Łódzka Sadowa )

      7. Bartek Łopusiewicz  - 9 bramek ( Przyszłość )

      8. Kacper Hanycz – 9 bramek  ( Wyzwolenia )

     

 

Następne mecze odbędą się 04.08.18r. ( Sobota ) godz.10.oo  Orlik przy ul. Broniewskiego 5 .       Zapraszamy drużyny oraz kibiców !!!!